GRa Fineasz i Ferb

Posted by on Grudzień 29, 2012 
Filed under Bez kategorii and tagged , , , ,

Podobnie jak telewizyjnym oryginale, w konsolowym Phineas and Ferb Across 2nd Dimension naszym zadaniem jest pokonanie złowrogiego Doktora Dundersztyca. By się z tym uporać otrzymujemy do dyspozycji całą plejadę znanych z serialu bohaterów. Podczas przygody wcielimy się więc nie tylko w Fineasza, Ferba lub Pepe Pana Dziobaka, ale także 5 innych postaci, z których jedna była do tej pory dla fanów kreskówki zupełnie nieznana.

Gry Fineasz i Ferb jest zręcznościową, dynamiczną platformówką. Twórcy przygotowali 24 rozbudowane poziomy pełne rozmaitych pułapek, wrogów i ciekawych znalezisk. Każdy z bohaterów dysponuje unikalną bronią, którą z czasem możemy ulepszyć. Postępy w rozgrywce przynoszą nie tylko użyteczniejszy ekwipunek – naszą postać możemy, wzorem nieskomplikowanych gier RPG, rozwijać, poprawiając jej statystyki. Nie wszyscy bohaterowie dostępni są od początku. Dużą część z nich odblokowujemy wraz z zaliczaniem kolejnych etapów.

Twórcy przygotowali również tryb multiplayer, który pozwala dwójce graczy ramię w ramię zmierzyć z się z Doktorem Dundersztycem. Dodatkowy uczestnik zabawy, podobnie jak w pozycjach z cyklu LEGO, może dołączyć się do niej w każdej chwili.

Oprawa graficzna została wykonana w technologii cel-shading, dzięki czemu twórcom udało się odwzorować charakterystyczny styl znany z telewizyjnego serialu.

CommentsLeave a Reply
*

  • Blogroll