SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab [PS2]

Posted by on Grudzień 29, 2012 
Filed under Bez kategorii and tagged , , , , ,

SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab jest kolejną grą, przedstawiającą zwariowane przygody tytułowego SpongeBoba Kanciastoportego, który jest po prostu morską gąbką. Tego niecodziennego bohatera znamy przede wszystkim z telewizyjnego serialu animowanego, a także pełnometrażowego filmu z 2004 roku.

Razem z gąbczastym protagonistą trafiamy do podwodnego miasta Bikini Bottom, aby przeżyć całe mnóstwo zabawnych sytuacji. Gry Spongebob Zabawę podzielono na dziewięć zróżnicowanych etapów, podczas przemierzania których sterujemy nie tylko SpongeBobem. Możemy przejąć bowiem kontrolę chociażby nad Patrykiem Rozgwiazdą, a także poprowadzić gigantyczną wersję Sheldona Planktona, siejącą postrach w mieście. Zatem w zależności od poziomu, na którym przebywamy, niszczymy wszystko wokół, ścigamy się pojazdami, skaczemy po platformach etc.

Generalnie przebywamy nie tylko pod wodą, ponieważ poszczególne etapy związane są z marzeniami konkretnych postaci. Wszystkie części składowe rozgrywki zaprojektowano w taki sposób, aby dostarczały natychmiastowej przyjemności nie tylko z uwagi na charakterystykę zadań, ale także przykładowo w materii humoru. Ten ostatni trzyma poziom, znany z telewizyjnego i kinowego ekranu, co należy zdecydowanie poczytywać za zaletę. Podobnie sprawa ma się z wielobarwna grafiką w komiksowym stylu, wyróżniającą się specyficzną kreską.

CommentsLeave a Reply
*

  • Blogroll